Журавльова Світлана Петрівна

Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter

Київ, вул. Генерала Шаповала, 2

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 09:00-17:00
Вівторок: 09:00-17:00
Середа: 09:00-17:00
Четвер: 09:00-17:00
П’ятниця: 09:00-17:00
Субота: 11:00-17:00
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

6984

Приватний нотаріус

Відгуки про нотаріуса

Ирина Копалини
Ирина Копалини
5 з 5 зірок
тиждень тому
Якщо вам потрібен кваліфікований нотаріус, то це Журавльова Світлана Петрівна. Проконсультує, досконально перевірить вашу справу до дрібничок, відповість на всі ваші запитання. Таких професійних і не байдужих спеціалістів дуже мало. Раджу звертатися і ви гарантовано отримаєте професйні послуги. Дякую Світлані Петрівні за її людяне відношення!
Lena Mialkivskaia
Lena Mialkivskaia
5 з 5 зірок
тиждень тому
Дуже позитивні враження від спілкування та отримання послуг оформлення. Світлана Петрівна справжній досвідчений фахівець, професійний, грамотний. Дуже уважна і відповідальна, компетентна і комунікабельна. 100% орієнтованість на клієнта. Усі роз‘яснення надаються чітко і зрозуміло. Ви можете отримати вичерпну консультацію з будь-якого питання. Я вкрай задоволена тим, що звернулася саме до Світлани Петрівни. І дуже раджу іншим звертатися до цієї чудової жінки і прекрасного спеціаліста. Ви гарантовано отримаєте позитивний результат!
Юлія Левченко (11108)
Юлія Левченко (11108)
5 з 5 зірок
10 місяців тому
Вже двічі оформляли угоди щодо купівлі-продажу квартир. Все дуже швидко та оперативно, як і завжди.
Kateryna Dobrohurska
Kateryna Dobrohurska
5 з 5 зірок
10 місяців тому
Дякую за швидке обслуговання, що увійшли в моє положення: зробили документи після робочого часу. Це дуже велика рідкість для нотаріусів. Дякую!
Julia Kuznetsova
Julia Kuznetsova
5 з 5 зірок
2 роки тому
Дуже професійний нотаріус. Купували квартиру, ріелтори намагалися зробити все дотримуючись лише інтересів продавця та наплювавши на ризики та можливі наслідки від їхніх схем для нас – покупців. Нотаріус все детально нам пояснила, за своєю ініціативою залучила досвідченого державного оцінювача для консультації з нами без додаткової оплати та дуже, дуже наполегливо та неодноразово рекомендувала нам не йти за схемою ріелторів через наші ризики в майбутньому. Зрештою зробили за її рекомендацією. Комусь Світлана Петрівна здається неприємною (наприклад, нашим ріелторам :)), але, адекватні люди бачать у ній нехай і трохи суворого, але професійного юриста і організатора натовпу, що набіг на угоду. Рекомендую звертатися
×
UK