Стельникович Альона Михайлівна

Київ, Голосіївський проспект, 96

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-17:00 (телефонувати)
Неділя: вихідний

Свідоцтво

logo

9723

Нотаріус Голосіївського району надає послуги згідно з Законом України “Про нотаріат та нотаріальну діяльність” серед яких, нотаріальне засвідчення копій, підписів, довіреностей, договорів, документів, нерухомості, перекладу та підпису перекладача, міжнародних документів, афідевіту, апостилювання документів, документів про опіку над дітьми, розлучення, усиновлення, аліменти, нотаріальне засвідчення заповітів та оформлення спадщини, нотаріальне засвідчення власності на нерухомість, тощо. Нотаріус підключений до єдиного державного реєстру та надає послуги реєстратора фізичних та юридичних осіб підприємців, ТОВ, ФОП, реєстрації змін. Нотаріальні дії можуть вчинятись як в нотаріальній конторі та і за її межами з виїздом додому, офіс, лікарню.

Відгуки про нотаріуса

Станислав
Станислав
5 out of 5 stars
2 місяці тому
Все швидко, якісно та сутнісно!!!
Felix Petrus
Felix Petrus
5 out of 5 stars
2 місяці тому
Робили купівлю-продаж гаража у цього нотаріуса. Жінка нотаріус приємна та ввічлива, заздалегідь все проговорили по телефону та скинули документи. Саме оформлення пройшло швидко. На що треба звернути увагу - нотаріус у суботу працює але тільки за домовленістю, тому якщо бажаєте відвідати нотаріуса у суботу попередньо телефонуйте та домовляйтеся.
Сам Сунг
Сам Сунг
5 out of 5 stars
2 місяці тому
Завіряли у цього нотаріуса підписи. Дуже приємна та приязна жінка. Окрім власне послуги надала важливу консультацію щодо нерухомості. Скоріш за все будемо співпрацювати саме з нею. Нотаріальна контора знаходиться прямо навпроти входу до Голосіївського парку ім. Рильського.
Рант Комба
Рант Комба
5 out of 5 stars
3 роки тому
Те, що теба.
×