Стародубцева Вікторія Миколаївна

Київ, вул. Січових Стрільців, 30-А

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: за домовленістю
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

9033

Нотаріус, надає послуги в місті Києві. Завдяки високому професійному рівню та відповідальному підходу надає ефективну та авторитетну нотаріальну допомогу в будь-якій ситуації клієнта. Нотаріус знаходиться в Шевченківському районі Києва на вулиці Січових Стрільців, це зручне місце для зустрічей та нотаріальних угод. Стародубцева Вікторія Миколаївна – відомий нотаріус з великим досвідом роботи в нотаріальній сфері. Вона піклується про кожного клієнта, забезпечуючи таємницю всієї інформації та гарантуючи законність і точність кожної нотаріальної угоди. Будучи приватним нотаріусом, Вікторія Миколаївна надає різноманітні послуги, серед яких посвідчення договорів, заповітів, довіреностей, спадкових та інших документів. Вона готова допомогти клієнтам у складних юридичних ситуаціях та захистити їхні інтереси.

Розташування нотаріуса

Відгуки про нотаріуса

Ксенія Кудінова
Ксенія Кудінова
5 out of 5 stars
3 тижні тому
Звертались до Вікторії за оформленням купівлі-продажу нерухомості. Отримали вичерпну консультацію та потім і сам договір-якісно, вдумчиво та швидко! Рекомендую!
Anastasiia
Anastasiia
5 out of 5 stars
2 місяці тому
Дуже вдячна Вікторії Ввічливо, професійно та, що було особливо для нас важливо, швидко) від дзвінка з запитом до готового документу ~4 години
Jasmin Stepenko
Jasmin Stepenko
5 out of 5 stars
2 місяці тому
Ми звернулися до послуг нотаріуса Вікторії Миколаївни коли укладали угоду про купівлю земельної ділянки. Отримали детальну консультацію. Дуже швидко домовилися, без зайвих клопотів, угода пройшла легко. Є бажання звертатися знову і знову 🙂
Александр Супрун
Александр Супрун
5 out of 5 stars
4 місяці тому
Дякую Тамарі Миколаївні, вичерпна консультація, ціна за послугу дуже приємна, все зрозуміло.
Полина Петрова
Полина Петрова
5 out of 5 stars
4 роки тому
Робили довіреність. Швидко, професійно, доступно! Бажання допомогти клієнту уникнути додаткових витрат! Планую й надалі звертатися до Вікторії Миколаївни! Рекомендую!
×