Шабінська Анна Вікторівна

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 10:00-18:00
Вівторок: 10:00-18:00
Середа: 10:00-18:00
Четвер: 10:00-18:00
П’ятниця: 10:00-18:00
Субота: 10:00-14:00
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

9217

Договір дарування квартири. Договори купівлі-продажу, дарування квартири, будинку, земельної ділянки. Договір про надання послуг сурогатного материнства (договір про виношування дитини). Шлюбний договір між подружжям, майбутнім подружжям. Свідоцтво придбання житлових будинків з прилюдних торгів. Видача дублікатів документів, що зберігаються у справах приватного нотаріуса. Надання чеків до оплати, посвідчення несплати чеків. Опротестування векселів, виконавчі написи на векселях. Накладення заборони відчуження нерухомого майна. Реєстрація (зміна, вилучення) іпотеки у Державному реєстрі іпотек. Прийняття збереження документів. Свідоцтво про підпис на банківських картках. Свідоцтво про справжність підпису на документах. Свідоцтво вірності копій документів та виписок із них. Прийняття коштів на депозит нотаріальної контори передачі кредитору. Посвідчення договорів довічного утримання. Посвідчення шлюбних контрактів. Вчинення виконавчих написів. Свідчення вірності перекладу та підпису перекладача на документах. Посвідчення установчих документів підприємств. Посвідчення заповітів. Посвідчення довіреностей. Посвідчення договорів позики. Посвідчення іпотечних договорів. Посвідчення договорів застави Посвідчення договорів відчуження частки у спільному майні подружжя. Посвідчення договорів відчуження транспортних засобів. Посвідчення договорів відчуження нерухомого майна, земельних ділянок.

Відгуки про нотаріуса

Denys Ponomarenko
Denys Ponomarenko
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Не перший раз звертаюсь до Анни Вікторівни, все супер!
Serhii Bilko
Serhii Bilko
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Дякую Вам за змістовні поради, адвокат пропонував укласти договір, який насправді мені не потрібен і коштує недешево.
Анна Сенецька
Анна Сенецька
5 out of 5 stars
6 місяців тому
Дуже сподобалось! Швидко, якісно. Дуже приємна пані, все пояснила, підказала як зробити правильно. Недорого. Рекомендую.
Дмитро Чаус
Дмитро Чаус
5 out of 5 stars
2 роки тому
Робив гендовіреність, потрібно було терміново, нотаріус все зробила швидко і якісно. І додатково ще проконсультували у важкому питанні, дали відповіді на всі питання. Це напевно єдиний нотаріус,який може пояснити по-людськи і все до дрібниць розказати. Дякую, буду звертатись в подальшому тільки сюди.
×