Саприкіна Олександра Степанівна

Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 10:00-18:00
Вівторок: 10:00-18:00
Середа: 10:00-18:00
Четвер: 10:00-18:00
П’ятниця: 10:00-16:00
Субота: 11:00-15:00
Неділя: вихідний

Свідоцтво

logo

2309

Наша нотаріальна контора пропонує свої послуги з 1996 року. Завжди раді Вам допомогти в будь-яких питаннях: оформлення нерухомості (купівля-продаж, дарування, міна квартир, будинків, дач, земельних ділянок), заяви на виїзд дітей, довіреності, заповіти, спадщина та з будь-яких інших питань. Допоможемо зареєструвати бізнес: ТОВ, ПП, ФОП. Провести реєстрацію змін учасників, директора, КВЕД, інших змін. Професіоналізм, конфіденційність, швидкість гарантуємо. Офіс має окрему кімнату для переговорів та розрахунків.

Відгуки про нотаріуса

Юлия Божко
Юлия Божко
5 з 5 зірок
2 місяці тому
Дуже сподобалось обслуговування. Всі питання по моїй справі були вирішені за лічені секунди🤗🤗
Inna Inna
Inna Inna
5 з 5 зірок
3 місяці тому
Олександра Степанівна, дуже вдячна Вам за високий професіоналізм і людяність. Ви і Ваш помічник Сергій прекрасні фахівці і приємні люди. Звертатимусь і буду радити.
YULIYA LOKTEVA
YULIYA LOKTEVA
5 з 5 зірок
3 місяці тому
Дуже сподобалось обслуговування у нотаріуса Олександри Степанівки. Робота з документами була зроблена швидко ,ціни нормальні. Окрема подяка помічнику нотаріуса. Буду звертатись завжди🤗
Eвгeній
Eвгeній
5 з 5 зірок
3 місяці тому
Надання нотаріальних послуг та окремі консультації на високому рівні! Однозначно рекомендую!!!
Oleksandr Portian
Oleksandr Portian
5 з 5 зірок
2 роки тому
Пані Олександра не просто професіонал своєї справи, але й дуже чуйна людина. Розуміючи всі тонкощі юридичної справи, вона може пояснити клієнту складну термінологію простими словами. Допомогла з оформленням довіреності, проконсультувала щодо необхідного пакету документів. Все швидко, якісно, з повагою до клієнта.
×
UK