Петренко Олена Василівна

Київ, вул. Щусєва, 4 (Дорогожичі)

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 09:30-18:00
Вівторок: 09:30-18:00
Середа: 09:30-18:00
Четвер: 09:30-18:00
П’ятниця: 09:30-18:00
Субота: за домовленістю
Неділя: вихідний

Свідоцтво

logo

4114

Нотаріальна контора нотаріуса Петренко Олени Василівни розташована у Шевченківському районі Києва на розі вулиць Щусєва та Олени Теліги навпроти метро Дорогожичі. У нотаріуса можна отримати усі послуги передбачені законом України «Про нотаріат», а саме – усі види довіреностей, включаючи генеральні довіреності на авто та нерухоме майно, посвідчення підписів та копій документів, оформлення договорів купівлі-продажу, дарування, іпотеки тощо нерухомого та рухомого майна. Нотаріус оформлює всі види заяв, зокрема для виїзду дітей за кордон та про не перебування у шлюбі. Ви можете подати заяву на прийняття спадщини та отримати свідоцтво про право на спадщину за законом та за заповітом, зареєструвати право власності, поставити апостиль тощо.

Відгуки про нотаріуса

Егор Панкратьев
Егор Панкратьев
5 out of 5 stars
минулого тижня
Довіреність зробили максимально швидко десь за 10-15 хвилин може тому що замовили заздалегідь через інтернет онлайн. Люди приємні та привітні, ціни як в усіх. Будинок навпроти метро Дорогожичі треба пройти через перехід на Олени Теліги. Вивіска назовні але вхід зі двору.
алексей суханов
алексей суханов
5 out of 5 stars
минулого тижня
Дуже зручне розташування нотаріуса якраз навпроти метро Дорогожичі. Кваліфикований фахівець та дуже привітна у спілкуванні жінка. Вдячний за своєчастну консультацію!
×