Незнайко Євген Вікторович

Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter

Київ, вул. Левандовська, 8-А, оф.10

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 10:00-19:00
Вівторок: 10:00-19:00
Середа: 10:00-19:00
Четвер: 10:00-19:00
П’ятниця: 10:00-19:00
Субота: за домовленістю
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

4665

Всі види нотаріальних та реєстраційних дій, договори купівлі-продажу, дарування, іпотеки, довіренності, реєстрація нерухомості, прав власності, обтяжень, реєстрація юридичних осіб, фоп.

Відгуки про нотаріуса

сидор богдан
сидор богдан
5 з 5 зірок
минулого тижня
Звертаємося до нотаріуса регулярно. Якістю послуг дуже задоволені, все відбувається оперативно і професійно! Всі зустрічі проходять на позитиві)
Светлана Пареха
Светлана Пареха
5 з 5 зірок
місяць тому
Дуже висококласний спеціаліст, стільки разів мені допомагав, у різних питаннях. Класна команда з помічників завжди поряд. Усім рекомендую.Дякую за роботу!))
Олена Сітарь
Олена Сітарь
5 з 5 зірок
місяць тому
Зручне місце розташування офісу. Уважні, ввічливі співробітники, ароматна і дуже смачна кава. Помічниця Євгена Вікторовича швидко підготувала все потрібне для вирішення мого питання. Завдяки кваліфікованому офіс-менеджеру мені надали оптимальний час для здійснення нотаріальної дії, що не мало важливо у ритмі Києва! Дякую.
Alex Bezgin
Alex Bezgin
5 з 5 зірок
місяць тому
Дуже задоволений співпрацею! Євген Вікторович зібрав справжніх професіоналів. Швидко! Якісно! P.S. Смачна кава!
Andrii Belanenko
Andrii Belanenko
5 з 5 зірок
місяць тому
Чудовий нотаріус. Може проконсультувати по любому питанню у сфері нерухомості та корпоративного права. Саме по цим питанням я до нього постійно звертаюся, вже протягом пʼяти років. Працює швидко не доводиться довго чекати свого документу. Адекватні ціни, співвідношення ціни та якості на максимально високому рівні. Приємні помічники у нотаріуса, завжди запропонують чай каву. Місце розташування зручне, є власна парковка. Гарний і великий офіс. Рекомендую! Гарантую, залишитися задоволені.
×
UK