Невальонна Наталія Михайлівна

Київ, вул. Предславинська, 40, оф.2

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 10:00-19:00
Вівторок: 10:00-19:00
Середа: 10:00-19:00
Четвер: 10:00-19:00
П’ятниця: 10:00-19:00
Субота: за домовленістю
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

9286

Нотаріус на вулиці Предславинська біля метро Либідська, ЖК Французький квартал,  Печерський і Голосіївський район Києва. Нотаріальні послуги з нерухомості: складання та оформлення купівлі-продажу, дарування, найму, іпотеки, попередні договори, договори завдатку, реєстрація нерухомості. Держреєстрація бізнесу: ТОВ (ТОВ), зміна учасників, директора, бенефіціарів, юридичної адреси, КВЕД, статуту. Засвідчення підписів і копій, реєстрація змін у реєстрі ЄДР (ЄДР). Шлюбні контракти, довіреності: генеральна, на авто, на нерухомість; заяви: на виїзд дитини закордон, згода чоловіка/дружини на відчуження нерухомості; Засвідчення підпису; Посвідчення фактів; Засвідчення копій; Заповіти; Переклад; Апостиль; Консультації.

Розташування нотаріуса

Відгуки про нотаріуса

Вадим Громов
Вадим Громов
5 out of 5 stars
минулого тижня
Мені по роботі( я ріелтор) часто приходиться звертатися до нотаріуса. Вибираю Наталію. Записуюся десь за 1-2 дні, ніяких черг, привітно і все дуже професійно.
Влад Далавурак
Влад Далавурак
5 out of 5 stars
тиждень тому
З останнього робили тут договір на аренду автомобіля, а також договір продажу квартири. Ніяких проблем, окрема подяка за теплий прийом і консультації.
Ирина Киселева
Ирина Киселева
5 out of 5 stars
минулого тижня
Була тут вперше, мені сподобалося. Затишна атмосфера, в офісі просторно, мені запропонували каву. Нотарус привітлива і чемна, відповіла на всі мої питання.
Koratach _
Koratach _
5 out of 5 stars
3 тижні тому
Все чудово. Звертались за проставленням апостилю на документи, на які в іншому місці апостиль ставити відмовлялись. Нотаріус оформила через афідевіт, все швидко, рекомендуємо.
Юлія Тичина
Юлія Тичина
5 out of 5 stars
минулого тижня
Вітаю. Ми співпрацюємо з нотаріусом для реєстрації зміни учасників, директора та інших змін по підприємствам. Завжди все чітко і швидко.
Алена Коринчук
Алена Коринчук
5 out of 5 stars
2 тижні тому
Купляли квартиру поруч і звертались за оформленням договору купівлі-продажу та перевіркою до цього нотаріуса в Французькому кварталі за рекомендацією знайомих. Нотаріус допомогла з перевіркою квартири, реєстрацією квартири в Державному реєстрі та оформленням запитів в БТІ, організувала оформлення нового техпаспорту. Дуже зручно що не прийшлось нікуди ходити. По вартості послуг теж недорого.
Anna Serdiuk
Anna Serdiuk
5 out of 5 stars
тиждень тому
Нотаріуса порекомендували друзі, коли треба було перевірити квартиру перед покупкою. Відправляли все на месенджер, навіть не треба було записуватись на прийом, дуже зручно. Нотаріус перевірила та проконсультувала, оформили договір купівлі-продажу. Дякуємо, будемо рекомендувати.
Inna
Inna
5 out of 5 stars
місяць тому
Проводили зміну директора та засновників ТОВ. Буквально за годину підписали всі документи та нотаріус відразу подала на реєстрацію зміни до ЄДР. Наталія Михайлівна сподобалася як фахівець. Дуже професійна і спокійна, знає всі тонкощі своєї справи, уважна до найдрібніших деталей. Чудовий нотаріус на Либідській!
Елена Петренко
Елена Петренко
5 out of 5 stars
3 місяці тому
Оформляли покупку квартири у цього нотаріуса на Палаці Україна/Либідській, по рекомендації ріелтора. Уважна та доброзичлива нотаріус, ввічливий персонал. Документи всі вивчали заздалегідь, допомогли з оформленням довіреності. Угода пройшла без заминок. Смачна кава.
Нікіта Даценко
Нікіта Даценко
5 out of 5 stars
5 місяців тому
Зверталися до нотаріуса за послугою з реєстрації права власності. Робота нотаріуса сподобалася. Персонал ввічливий та уважний, все зробили з першого разу.
×