Майдибура Оксана Василівна

Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 09:00-18:00
Вівторок: 09:00-18:00
Середа: 09:00-18:00
Четвер: 09:00-18:00
П’ятниця: 09:00-18:00
Субота: 10:00-15:00
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

9217

Нотаріуc надає вcі нотаріальні поcлуги які включають оформлення договорів купівлі-продажу, дарування, іпотеки, заcвідчення перекладів, підпиcів та копій, оформлення афідевіта та заяв про виїзд дитини за кордон, не перебування у шлюбі на території України. Нотаріуc реєcтрує підприємcтва, заcвідчує довіреноcті на квартири та іншу нерухоміcть, автомобілі, зокрема генеральні довіреноcті. Нотаріуc cтавить апоcтиль на документи про оcвіту, юридичні документи, надає конcультації.

Відгуки про нотаріуса

Виктория Яцимирская
Виктория Яцимирская
5 з 5 зірок
тиждень тому
Багато років працюю з цією нотаріальною конторою. Жодних нарікань за роки співпраці до якості послуг у мене не було. Усе пунктуально, грамотно, точно.
Marinka Star
Marinka Star
5 з 5 зірок
тиждень тому
Нотаріальна контора дуже сподобалася. У приміщеннях просторо, зручно, прекрасні та чуйні фахівці, все дуже пунктуально, точно, можна записатися на конкретний час
Кира Круговая
Кира Круговая
5 з 5 зірок
минулого тижня
Компактно, все проходить у назначений час, тому немає черг. Професійний колектив. Раджу звернутись. Запитання вирішуються чітко, швидко і за законом.
Віка Бакай
Віка Бакай
5 з 5 зірок
тиждень тому
Одного разу зайшли, треба було завірити документ, тепер постійно користуємось послугами цього нотаріуса. Можна заздалегідь записатися та підійти до призначеного часу. Зручно, швидко і ставлення хороше у працівників нотаріуса
Angelangel2002
Angelangel2002
5 з 5 зірок
місяць тому
Три рази зверталася до цієї контори! Обслуговування хороше. Якщо записаний, потрапляєш на час. Привітний персонал. Усі грамотно пояснюють! Можна без запису прийти на консультацію. Дякую
Назар Носацький
Назар Носацький
5 з 5 зірок
2 тижні тому
Давно користуюся послугами цієї нотаріальної контори. Фахівці завжди грамотно та професійно допоможуть розібратися у будь-якому юридичному питанні. Усі співробітники дуже ввічливі, гарний інтер'єр. Приємно бути, документи оформляють швидко. Дякую.
Олександра Мойсей
Олександра Мойсей
5 з 5 зірок
3 тижні тому
Хороше ставлення до своїх клієнтів. Оформлювали тут спадщину, чітко та грамотно все пояснили. За кілька днів всі документи були готові. Дякуємо за якісне обслуговування та оперативність у наданні документів.
Ihor Pr
Ihor Pr
5 з 5 зірок
2 місяці тому
Угода пройшла успішно, та швидко. Примірники документів були підготовлені заздалегідь, за що велика подяка 🙂 Всі співробітники доброзичливі, ввічливі та дуже уважні до клієнта. Було приємно там знаходитись.
Полина Гладкова
Полина Гладкова
5 з 5 зірок
минулого тижня
Доброго дня, зверталися з приводу оформлення доручення для людини, яка живе в іншій країні, ввічливі, уважні та компетентні співробітники від першого дзвінка по телефону до виходу з дверей вашого офісу, дякую за якісну та швидку допомогу!!!
Диляра
Диляра
5 з 5 зірок
минулого тижня
Дуже дякую всьому колективу за роботу. Все робиться якісно, швидко, чітко. Все організовано на вищому рівні, нотаріус все проходить швидко, без перешкод. Ще раз дякую, з вами просто приємно працювати.
×
UK