Кирилюк Дмитро Володимирович

Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter

Київ, вул. Гната Хоткевича, 10

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 10:00-19:00
Вівторок: 10:00-19:00
Середа: 10:00-19:00
Четвер: 10:00-19:00
П’ятниця: 10:00-19:00
Субота: 10:00-16:00
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

6777

Приватний нотаріус

Відгуки про нотаріуса

Ирина Вильховченко
Ирина Вильховченко
5 з 5 зірок
тиждень тому
Порадили звернутись саме до Кирилюка Д.В. з метою оформлення договору по державній програмі Є-Відновдення. Чітко, професійно, розбірливо і компетентно нам було роз'яснено всі етапи та кроки використання житлового сертифіката, а також надано юридичний супровід в повному обсязі. Ввічливе та доброзичливе ставлення, високий професіоналізм у сфері права. Однозначно рекомендую!
Катерина Іванова
Катерина Іванова
5 з 5 зірок
тиждень тому
Отримали сертифікат на житло по програмі євідновлення. Звертались до багатьох нотаріусів і в ЦНАП, але ніхто не міг нам пояснити що нам робити далі. В цій нотаріальній конторі працюють команда справжніх професіоналів. Дмитро Кирилюк надав повне роз'яснення. Провів майже за руку через весь процес. Завжди був з нами на зв'язку, навіть після робочої години.  Завдяки цьому ми придбали житло. Дуже вдячні за людяність та професіоналізм!
Софія Бабік
Софія Бабік
5 з 5 зірок
2 тижні тому
Регулярно звертаємося для вирішення як дрібних питань, так і глобальних проблем. Що звертає на себе увагу, що ніколи не відмовляють у обслуговуванні через зайнятість. Дуже великий штат співробітників. Тому можна завжди просто приїхати. І вам приділять увагу.
Вика Сотикова
Вика Сотикова
5 з 5 зірок
2 тижні тому
Дуже дякуємо за якісну роботу! Знайшли проблему в документах на квартиру. Хоча ріелтор запевняв нас, що там все добре. Відговорили нас від купівлі. Всім в якості поради: якщо знаходити варіант квартири дешевше ринку – майте на увазі – щось буде не так з документами. Але люди чомусь вірять в чудо. Ми також вірили. Але вже не віримо.
Наталья Машталер
Наталья Машталер
5 з 5 зірок
2 тижні тому
Гарний офіс. Великий. З великою переговорною кімнатою і зі всіма зручностями для відвідувачів. Дуже швидке обслуговування. Ми розраховували, що будемо зайняті цілий день договором купівлі-продажу квартири. Однак все вклалося в одну годину.
×
UK