Клименко Світлана Юріївна

Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 09:00-20:00
Вівторок: 09:00-20:00
Середа: 09:00-20:00
Четвер: 09:00-20:00
П’ятниця: 09:00-20:00
Субота: 09:00-20:00
Неділя: 09:00-20:00

Свідоцтво

logo

8005

У нотаріальному офісі Клименко Світлани Юріївни здійснюється найповніший обсяг нотаріальних дій, передбачених законодавством України, включаючи договори купівлі-продажу, дарування, оренди, застави, іпотеки, посвідчення довіреностей усіх типів, оформлення заяв, посвідчення заповітів, відкриття спадкових справ, засвідчення справжності копій та підписів під документами.

Роботу нотаріального офісу побудовано таким чином, щоб відвідувач витратив мінімум часу для оформлення необхідних йому документів. Робота нотаріального офісу ґрунтується на принципах об’єктивності, неупередженості, незалежності, справедливості, толерантності, компетентності та гарантій конфіденційності наших клієнтів.

Відгуки про нотаріуса

Алексей Газенко
Алексей Газенко
5 з 5 зірок
минулого тижня
Дякую за оперативність та професійність! Не багато знайдеться фахівців даної царини, які працюють в суботу ввечері і під час відключення світла.
Андрей Сергеевич
Андрей Сергеевич
5 з 5 зірок
місяць тому
Так вийшло що нотаріус знадобився о 17:00, 1го травня, почав пошук, майже кожний нотаріус повідомляв що робочий день давно скінчив (хоча робочий день до 19:00) ... Почав шукати 24/7, там від декількох були аналогічні відповіді. Зателефонувавши сюди - ввічливо все пояснили, запропонували скинути фото документів щоб по приїзду довіреність вже була майже готова. Дякую!
Elena Tant
Elena Tant
5 з 5 зірок
минулого тижня
Ставлю ВIДМIННО : за строк виконання, професiоналiзм та людянiсть. Рекомендую. Шукала термiнову допомогу в нотариальних питаннях ( стосовно спадщини). На...
Читати далі
Alina Dekhtulinska
Alina Dekhtulinska
5 з 5 зірок
4 роки тому
Користуюсь послугами цієї нотаріальної контори близько 7 років. Позитивна атмосфера, пунктуальна, працюють оперативно. Жодної напруги в комунікації, завжди отримую відповіді на всі питання. Світлані Юріївні Клименко довіряю на усі 100%. Одним словом, професіонали. Дякую.
Дарина Пищенко
Дарина Пищенко
5 з 5 зірок
4 роки тому
Неодноразово відвідувала нотаріальну контору. Зручне місцерозташування, завжди все швидко і якісно. Дякую за професіоналізм, буду рекомендувати колегам та друзям.
Ira Prokopyshyn
Ira Prokopyshyn
5 з 5 зірок
4 роки тому
Дуже задоволена професійністю Світлани Юріїївни та роботою її помічниць. Ми були досить складними клієнтами з постійними раптовими змінами документів/планів і так далі, але дівчата з розумінням і вихованістю до нас віднеслися. Дуже оперативно і якісно підготували дня нас все необхідне для підписання угоди. Крім того, завжди готові були відповідати на всі питання. Рекомендую звертатися!
Коля Иванов
Коля Иванов
5 з 5 зірок
4 роки тому
Це був мій перший візит до нотаріуса ,після 8 років тяжкоі роботи ,нарешті збулася моя мрія ,купівля власного житла.Квартира хоча маленька ,але в новобудові з ремонтом + за адекватні гроші, продавець сказав ,що в нього є власний нотаріус +мав взяти 80 % витрат на переоформлення на себе ,і це не маленька сума ,здавалося все просто супер ,але порадившися з братом,він наполіг звернутися до незалежного нотаріуса з гарною репутацією ,оскільки зараз дуже багато аферистів. Так по рекомендації свого друга я знайшов Нотаріальну контору Світлани Юрівни ,і вирішив провести угоду в неі, оскільки вона рахується одним з самих авторитетних юристів Украіни . Мій продавець спочатку почав мене відмовляти ,аргументуючись тим що в його нотаріуса в нього знижки ,і він в іншій конторі не збирається брати послуги на себе ,але як кажуть скупий платить два рази ,тому я вже ж таки наполіг на офермлені в Світлани Юрівни. Під час підготовки до угоди ,завдяки пильності ,та кропітливій роботі команди нотаріуса , виявилося що по землі на якій стоіть будинок йдуть суди + ряд проблем по будівницвту. Так я завдяки Світлані Юрівні ,я не купив за своі гроші собі проблеми . Клименко С.Ю. , це професіонал екстра класу ,я буду вдячний їй все життя .
×
UK