Кандюк Ірина Вікторівна

Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter

Київ, проспект Берестейський, 112

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 10:00-19:00
Вівторок: 10:00-19:00
Середа: 10:00-19:00
Четвер: 10:00-19:00
П’ятниця: 10:00-19:00
Субота: 10:00-16:00
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

9821

Здійснення широкого спектру нотаріальних та реєстраційних дій для фізичних та юридичних осіб: – посвідчення договорів купівлі-продажу та дарування нерухомого майна; – відкриття та оформлення спадщини; – посвідчення заповітів; – посвідчення довіреностей на розпорядження нерухомим майном та автомобілями; – посвідчення довіреностей на представництво інтересів перед фізичними юридичними особами та державними органами; – засвідчення вірності копій документів та перекладів; – посвідчення шлюбних, аліментих та інших договорів; – посвідчення договорів оренди транспортних засобів; – засвідчення справжності підпису на заявах; – афідевіт; – апостиль; – засвідчення справжності підпису на рішеннях, протоколах, актах приймання-передачі, статутах; Інші

Відгуки про нотаріуса

Anna Ishchenko
Anna Ishchenko
5 з 5 зірок
тиждень тому
Безмежно вдячна Ірині Вікторівні , за надану консультацію, по всім питанням , та оформленні дарчої на нерухоме майно . Була вражена, термінами виконання, дуже професійний спеціаліст . Відтепер звертатимусь тільки до Вас ,та раджу іншим.
Ольга Бойко
Ольга Бойко
5 з 5 зірок
тиждень тому
Обрали нотаріуса по відгукам. Більшість питань та організаційних моментів щодо нашої справи розібрали онлайн, як на мене дуже зручно в нинішніх умовах, Ірина Вікторівна була постійно на зв'язку, все пояснювала. Оформлення документів пройшло швидко і в зручний для нас час, рекомендую
Тетяна Малиновська-Жукова
Тетяна Малиновська-Жукова
5 з 5 зірок
2 тижні тому
З радістю поділюся позитивним враженням від роботи нотаріуса! Ірина чудово виконала свою роботу - професійно, оперативно і з великою увагою до деталей. Її доброзичливий підхід та глибокі знання в справах нотаріату зробили процес легким і приємним. Рекомендую послуги з упевненістю!
Irina Sinelnikova
Irina Sinelnikova
5 з 5 зірок
4 тижні тому
Хочу відмітити високий професіоналізм Ірини Вікторівни. Надає чіткі, розгорнуті консультації, завжди на зв'язку. Дуже зручно, що з нею можна працювати дистанційно. Документи оформлюються швидко, без помилок. Дякую за гарну роботу! Всім рекомендую.
саша ляшок
саша ляшок
5 з 5 зірок
тиждень тому
Дякую Ірині Вікторівні за допомогу в вирішенні наших питань. Питання вирішує максимально швидко. Роз'яснює, в доступній формі, якщо виникають якісь питання. Завжди на зв'язку. Рекомендую.
×
UK