Кандюк Ірина Вікторівна

Київ, проспект Берестейський, 112

Графік роботи нотаріуса:

Понеділок: 10:00-19:00
Вівторок: 10:00-19:00
Середа: 10:00-19:00
Четвер: 10:00-19:00
П’ятниця: 10:00-19:00
Субота: 10:00-16:00
Неділя: за домовленістю

Свідоцтво

logo

9821

Здійснення широкого спектру нотаріальних та реєстраційних дій для фізичних та юридичних осіб: – посвідчення договорів купівлі-продажу та дарування нерухомого майна; – відкриття та оформлення спадщини; – посвідчення заповітів; – посвідчення довіреностей на розпорядження нерухомим майном та автомобілями; – посвідчення довіреностей на представництво інтересів перед фізичними юридичними особами та державними органами; – засвідчення вірності копій документів та перекладів; – посвідчення шлюбних, аліментих та інших договорів; – посвідчення договорів оренди транспортних засобів; – засвідчення справжності підпису на заявах; – афідевіт; – апостиль; – засвідчення справжності підпису на рішеннях, протоколах, актах приймання-передачі, статутах; Інші

Відгуки про нотаріуса

Александр Прокопчук
Александр Прокопчук
5 out of 5 stars
минулого тижня
Вели дякую за роботу Нотаріуса Ірини Кандюк. Всі питання, що стосували її роботи були зроблені у короткі терміни та дуже якісно. При виникненні будь яких питань можна було отримати відповідь по телефону або ж за допомогою мобільних додатків. Раджу всім звертатись, у разі потреби до даного нотаріуса.
Dima Babenko
Dima Babenko
5 out of 5 stars
минулого тижня
Звернувся до Ірини Вікторівни, попередньо почитавши позитивні відгуки в гуглі. Проконсультувався в месенжері щодо своєї справи та надіслав необхідні документи в електронному вигляді. Наступного дня прийшов в офіс у назначений зручний час, і максимально швидко отримав попередньо підготовлені нотаріальні документи та консультацію, щодо нюансів, які можуть виникнути в моїй справі. Все зайняло мінімум часу. Однозначно можу рекомендувати як досвідченого, кваліфікованого, уважного і сучасного нотаріуса та приємну в спілкуванні людину).
Daniil
Daniil
5 out of 5 stars
3 тижні тому
Дякую Ірині! Професійно вирішила всі питання та надала розгорнуту консультацію по питанням документів спадщини. А ще, дуже гарний офіс, котрий знаходиться в зручному місці.
Ірина
Ірина
5 out of 5 stars
2 тижні тому
У зв'язку з роботою, до нотаріусів доводиться звертатись часто, маю можливість порівняти. Безперечно дуже якісний сервіс, грамотний спеціаліст. В цьому районі мій фаворит
Ivanisova Marina
Ivanisova Marina
5 out of 5 stars
минулого тижня
Враження про нотаріуса Ірину Вікторівну лише позитивне. Високий рівень у роботі відточено до дрібниць, уважне ставлення до клієнтів. Залишилася задоволена обслуговуванням та вичерпною консультацією. Нотаріус допомогла з підготовкою документів та швидкою реєстрацією юридичної особи. Вдячна за оперативність та професіоналізм! Рекомендую!
×